Што се уплаќа денес? (01.07.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Досега безброј пати сме биле добитни благодарение на информациите за уплатата, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Во рамките на бразилската Серија А, вечер од 23:30 се сретнуваат екипите на Флменго и Форталеза.
Домаќините досега освоија 22 бода преку 7 победи, 1 реми и 4 порази, додека гостите собраа 20 бода во истиот временски период преку 5 победи, 5 реми и 2 порази.

Фламенго – Форталеза – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 79.265 евра. За победа на Фламенго уплатени се 57.988 евра, за реми 11.894 евра, додека останатите 9.383 евра се уплатени за победа на Форталеза.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*