Што се уплаќа денес? (28.06.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата безброј пати досега ни биле одличен показател, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Од 20:45 во рамките на ЕП за млади се сретнуваат селекциите на Швајцарија У21 и Франција У21.

Швајцарците запишаа една победа и еден пораз, но се уште се конкурентни за да го продолжат натпреварувањето во нокаут фазата, додека Французите имаат 100% позитивен учинок и од два изиграни натпревари запишаа два триумфи.

Швајцарија У21 – Франција У21 – 2 @ 1.80

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 94.115 евра. За победа на Швајцарија У21 уплатени се 13.118 евра, за реми 19.784 евра, додека останатите 61.213 евра се уплатени за победа на Франција У21.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*