Што се уплаќа денес? (20.06.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера наплативме супер квота, па веруваме дека денес ќе продолжиме со победничкото темпо.

Од 20:45 во рамките на квалификациите за ЕУРО се сретнуваат селекциите на Бугарија и Србија. Бугарите досега изиграа три натпревари и успеаа да освојат само еден бод што е навистина премалку, додека Србија изигра фантастично во двете кола и запиша две победи, а притоа не примија ниту еден гол.

Бугарија – Србија – 2 @ 1.50

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 96.328 евра. За победа на Бугарија уплатени се 17.883 евра, за реми 15.916 евра, додека останатите 62.529 евра се уплатени за победа на Србија.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*