Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.06.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од француската Лига 1 кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:00 се сретнуваат екипите на Оксер и Ленс. Оксер е на 16-то место со вкупно 35 бода кои ги имаат освоено преку 8 победи, 11 реми и 18 порази, додека Ленс е на 2-та позиција со 81 бод и учинок од 24 победи, 9 реми и 4 порази.

Оксер – Ленс – 2 @ 2.45 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Ленс беше 3.10, а во моментов бележи пад од скоро 21% и се плаќа со квота 2.45 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*