Што се уплаќа денес? (27.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата безброј пати ни била точен показател досега, па веруваме дека и денес може да биде така.

Во француската Лига 1 од 21:00 се сретнуваат екипите на Лион и Реимс.

Домаќините се уште се надеваат на пласман во некој од европските купови, додека гостите се на средината на табелата и за нив оваа сезона е скоро завршена бидејќи не можат ниту горе, а ниту долу.

Лион – Реимс – 1 @ 1.70

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 119.233 евра. За победа на Лион уплатени се 88.239 евра, за реми 10.327 евра, додека останатите 20.667 евра се уплатени за победа на Реимс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*