Што се уплаќа денес? (26.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За среќа и вчера повторно бевме добитни во оваа категорија и очекуваме да ја продолжеме добитната серија и денес.

Од 19:00 во рамките на данската Супер лига – група елиминација се сретнуваат екипите на Одензе и Хорсенс.

Одензе е на 8-та позиција со вкупно 43 бода и се уште имаат шанси за пласман во плеј офот за конференциската лига, додека Хорсенс е во тесна битка и се борат за и следната сезона да останат во елитата.

Одензе – Хорсенс – 1 @ 1.73

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.445 евра. За победа на Одензе уплатени се 62.392 евра, за реми 10.232 евра, додека останатите 11.821 евра се уплатени за победа на Хорсенс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*