Што се уплаќа денес? (22.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека денес уплатата ќе ни биде фантастичен показател и благодарение на тоа дека ќе наплатиме одлична квота.

За денес во оваа категорија ви претставуваме натпревар кој ни доаѓа од италијанската Серија А каде што ќе се сретнат екипите на Рома и Салернитана.

Рома е во многу лоша форма и поради тоа се оддалечија од позициите кои водат в оЕвропа, но уште не е готово и имаат реални шанси за таков успех. Салернитана е на 15-та позиција и веќе се на сигурно, поточно обезбедија опстанок за следната сезона да играат во италијанската елита.

Рома – Салернитана – 1 @ 1.51

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.122 евра. За победа на Рома уплатени се 72.239 евра, за реми 5.595 евра, додека останатите 6.288 евра се уплатени за победа на Салернитана.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*