Што се уплаќа денес? (19.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати информациите за уплатата ни биле точен показател, па очекуваме и денес да биде така.

Во рамките на втората германската лига од 18:30 се сретнуваат екипите на Дармштад и Магдебург.

Дармштад е на лидерската позиција и има реални шанси за директен пласман во елитата, додека гостите се на средината на табелата и нив им преостанува само мирна завршница.р

Дармштад – Магдебург – 1 @ 1.50

Вкупната уплта на овој натпревар изнесува 144.832 евра. За победа на Дармштад уплатени се 120.320 евра, за реми 10.458 евра, додека останатите 14.054 евра се уплатени за победа на Магдербуг.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*