Што се уплаќа денес? (18.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Очекуваме дека информациите за уплатата повторно ќе ни бидат точен показател и благодарение на тоа повторно ќе бидеме добитни во оваа категорија.

Во Англиската Премиер лига, вечер од 20:30 се сретнуваат екипите на Њукасл и Брајтон.

Њукасл се наоѓа на одличната трета позиција, што би било голем успех за нив да се пласираат во Лигата на шампионите. Се борат со силни конкуренција, но добрите настапи во секој случај можат да им се исплатат.

Сепак, Брајтон не е за потценување и се бори за пласман во Лигата на Европа. Се покажаа како сериозен тим и веруваме дека ќе успеат во својата намера.

Њукасл – Брајтон – 1 @ 2.00

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 112.334 евра. За победа на Њукасл уплатени се 87.723 евра, за реми 10.329 евра, додека останатите 14.282 евра се уплатени за победа на Брајтон.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*