Што се уплаќа денес? (15.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

За жал уплатата вчера не ни беше точен показател, но затоа сме денес тука да ја поправиме грешката и да ви претставиме добитен натпревар.

Во рамките на англиската Премиер лига од 21:00 ќе се сретнат екипите на Лестер и Ливерпул.

Домаќините во овој натпревар влегуваат како последнопласирани, но имаат и еден натпревар помалку за разлика од своите ривали и со евентуална победа би се издвоиле од црвената зона.

Ливерпул од друга страна е на 5-то место со 62 бода и се уште има минимални шанси за пласман во ЛШ, во спротивно ќе мора да се задоволат со Лига Европа.

Лестер – Ливерпул – 2 @ 1.55

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 92.334 евра. За победа на Лестер уплатени се 14.439 евра, за реми 18.784 евра, додека останатите 59.111 евра се уплатени за победа на Ливерпул.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*