Што се уплаќа денес? (13.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати сме биле добитни во оваа категорија, па очекуваме и денес да биде така.

Од 16:00 во рамките на англиската Премиер лига се сретнуваат екипите на Челзи и Нотингем Форест. За Челзи оваа сезона и не е толку успешна бидејќи се наоѓаат на средината на табелата и немаат никакви шанси за Европа, додека Нотингем Форест е се уште во трка за опстанок.

Челзи – Нотингем Форест – 1 @ 1.44

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 142.345 евра. За победа на Челзи уплатени се 112.329 евра, за реми 10.203 евра, додека останатите 19.813 евра се уплатени за победа на Нотингем Форест.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*