Што се уплаќа денес? (08.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата очекуваме и денес да ни бидат точен показател и благодарение на тоа да бидеме повторно добитни.

Во рамките на англискиот Чемпионшип се сретнуваат екипите на Лутон и Хал. Лутон веќе обебзеди пласман во плеј оф и преку баражот ќе се обидат да обезбедат пласман во Премиер лига, додека Хал е на сигурно и следната сезона ќе ги гледаме повторно во втората англиска лига.

Лутон – Хал – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.445 евра. За победа на Лутон уплатени се 71.239 евра, за реми 9.990 евра, додека останатите 3.216 евра се уплатени за победа на Хал.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*