Што се уплаќа денес? (04.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера уплатата за среќа ни беше точен показател и благодарение на тие информации наплативме супер квота, па се надеваме дека и денес ќе биде така.

Од 19:30 во рамктие на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Севиља и Еспањол. Домаќините благодарение на добрите игри во последно време успеаа да го подобрат пласманот и да го избегнат најлошото сценарио, додека гостите се уште се дел од црвената зона и ќе се броат за опстанок до самиот крај.

Севиља – Еспањол – 1 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.449 евра. За победа на Севиља уплатени се 61.239 евра, за реми 10.766 евра, додека останатите 12.444 евра се уплатени за победа на Еспањол.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*