Што се уплаќа денес? (03.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата многу често не води до добивка, но вчера за жал не беше така. Се надеваме дека денес ќе ја поправиме грешката и ќе бидеме добитни.

Во рамките на вонредното коло во Серија А се сретнуваат екипите на Лацио и Сасуоло. Домаќините се во тесна трка за пласман во ЛШ и немаат право на кикс, додека гостите се на средината на табелата и буквално чекаат да заврши сезоната без никакви шанси ниту за горе, а ниту за долу.

Лацио – Сасуоло – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 72.102 евра. За победа на Лацио уплатени се 55.558 евра, за реми 8.872 евра, додека останатите 7.672 евра се уплатени за победа на Сасуоло.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*