Што се уплаќа денес? (01.05.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата безброј пати досега ни биле точен показател, па очекуваме и денес да биде така.

Во рамките на шпанската Ла Лига се сретнуваат екипите на Севиља и Жирона. Домаќините се на средината на табелата и тоа за нив може да го категоризираме како солиден успех бидејќи беа во лоша форма и еден период дел од црвената зона. Жирона овој натпревар го дочекува со добро расположение откако успеаа во последниот натпревар да запишат победа против Реал Мадрид.

Севиља – Жирона – 1 @ 1.85

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 79.990 евра. За победа на Севиља уплатени се 53.339 евра, за реми 17.438 евра, додека останатите 9.213 евра се уплатени за победа на Жирона.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*