Натпревар со драстичен пад на коефициентот (29.04.2023)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од германската Бундеслига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Во 15:30 денес ќе се сретнат екипите на Штутгарт и Менхенгладбах. Во однос на табелата, домаќините се полошо пласирани и имаат огромна потреба од бодови, додека гостите се на сигурно и чекаат само мирна завршница.

Штутгарт – Менхенгладбах – 1 @ 1.83 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Штутгарт беше 2.13, а во моментов бележи пад од скоро 14% и се плаќа со квота 1.83 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*