Предвремена исплата за 2 гола предност во Bet365

И самите знаете дека обложувалницата на Bet365 е лидер во онлајн обложувањето, а има и зошто да биде тоа така.

Благодарение на довербата кај играчите, високите квоти и сигурната уплата и исплата придонесуваат за оваа обложувалница да биде на врвот.

Овој пат имаат фантастична понуда која трае до 10-ти јуни. Станува збор за предвремена исплата ако вашиот тим заводи со два гола разлика.

Имено, типувате 1 на било кој дуел и во еден момент, домаќините заводуваат со два погодоци разлика, тогаш вашиот тип е потврден како добитен, па повеќе не ве интересира исходот на тој дуел.

Оваа понуда е активна скоро за сите фудбалски натпреварувања.

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра бонус за добредоје без никакви услови за повлекување.

Услови и правила за користење

  • Понудата е валидна до 10-ти јуни
  • Понудата важи за сите нови и постоечки корисници
  • Квалификувани облози се само тие што се уплатени пред почетокот на натпреварот
  • Истите правила важат и за комбо тикетите
  • Понудата важи само за конечен исход (класичен облог)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*