Што се уплаќа денес? (23.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата досега многу често ни биле одличен показател за исходот на натпреварот, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Во првиот термин за денес за германската Бундеслига се сретнуваат екипите на Фрајбург и Шалке.

Домаќините ја имаат улогата на фаворит, а тоа е и оправдано бидејќи се наоѓаат на горните позиции на табелата, додека гостите се дел од опасната зона.

Фрајбург – Шалке – 1 @ 1.73

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 111.328 евра. За победа на Фрајбург уплатени се 84.559 евра, за реми 10.990 евра, додека останатите 15.779 евра се уплатени за победа на Шалке.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*