Што се уплаќа денес? (22.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата многу често ни се добри показатели, па очекуваме и денес да биде така.

Во рамките на шпанската Ла Лига од 18:30 се сретнуваат екипите на Реал Сосиедад и Рајо Валекано. Сосиедад е на одлична позиција и цели кон пласман во ЛШ, додека Рајо Валекано на средината на табелата.

Реал Сосиеад – Рајо Валекано – 1 @ 1.85

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.445 евра. За победа на Реал Сосиедад уплатени се 71.239 евра, за реми 8.887 евра, додека останатите 4.319 евра се уплатени за победа на Рајо Валекано.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*