Што се уплаќа денес? (17.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

И самите сме сведоци колку често уплатата ни е точен показател за конечниот исход, па верувме дека овој пат ќе биде така.

За вас издвоивме натпревар од шпанската Ла Лига каде што ќе се сретнат екипите на Селта Виго и Мајорка.

Селта е на сигурно и со тоа можат да бидат комплетно задоволни, а мора да нагласиме дека овој натпревар го дочекуваат со добро расположение бидејќи немаат пораз во последните пет натпревари. Мајорка има два бода помалку од денешниот противник, па може да кажеме дека се изедначени оваа сезона.

Селта Виго – Мајорка – 1 @ 1.91

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 95.556 евра. За победа на Селта Виго уплатени се 67.778 евра, за реми 10.998 евра, додека останатите 16.780 евра се уплатени за победа на Мајорка.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*