Што се уплаќа денес? (14.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Веруваме дека информациите за уплатата можат да ни помогнат да наплатиме суепер квота.

Во италијанската Серија А се сретнуваат екипите на Специја и Лацио. Специја е веднаш над црвената зона и во овој натпревар не влегуваат со баш најдобро расположение. Лацио од друга страна е на второто место и ќе направат се за да останат таму до крајот на сезоната.

Специја – Лацио – 2 @ 1.75

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 144.329 евра. За победа на Специја уплатени се 9.537 евра, за реми 15.553 евра, додека останатите 119.239 евра се уплатени за победа на Лацио.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*