Што се уплаќа денес? (11.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Уплатата вчера ни беше одличен показател и благодарение на тоа наплативме одлична квота, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Овој пат за вас издвоивме натпревар од данската Супер лига каде што ќе се сретнат екипите на Силкеборг и Хорсенс.

Силкеборг досега успеаа да соберат 30 бода преку 8 победи, 6 реми и 9 порази, додека Хорсенс собра само 23 бода, а нивниот учинок е 6 победи, 5 реми и 12 порази.

Силкеборг – Хорсенс – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 86.902 евра. За победа на Силкеборг уплатени се 57.778 евра, за реми 12.445 евра, додека останатите 16.679 евра се уплатени за победа на Хорсенс.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*