Што се уплаќа денес? (09.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Очекуваме уплатата повторно да ни биде точен показател и повторно да бидеме добитни во оваа категорија.

Во нашата категорија за уплата избравме натпревар од Ла Лига каде што денес ќе се сретнат екипите на Бетис и Кадиз.

Бетис е еден од тимовите кои имаат големи амбиции за пласман во европскиот фудбал, а овој натпревар е шансата да го зголемат својот број на бодови и да продолжат кон својата цел.

Oд друга страна, екипата на Кадиз има други притисоци, со цел да се обезбеди опстанокот во Ла Лига. Со текот на сезоната, Кадиз успеа да собере доволно бодови за да бидат на сигурно, но сепак треба да продолжат да играат со силна мотивација за да го зачуваат својот статус во првата шпанска лига.

Бетис – Кадиз – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 99.677 евра. За победа на Бетис уплатени се 79.322 евра, за реми 7.772 евра, додека останатите 12.583 евра се уплатени за победа на Кадиз.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*