Што се уплаќа денес? (08.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Безброј пати уплатата ни била одличен показател, па се надеваме дека и денес може да ни помогне да стигнеме до добивка.

За денес ви претсавуваме натпревар од англиската Премиер лига каде што ќе се сретнат екипите на Вулверхемптон и Челзи.

Домаќините не можат да се пофалат со добри игри бидејќи се на пат да остварат само навремен опстанок. Гостите од друга страна потфрлија во Премиер лигата и се далеку од пласман во ЛШ, но барем успеаа во оваа сезона да изборат пласман во ¼ финалето и за неколку дена ќе се сретнат со Реал Мадрид.

Вулвс – Челзи – 2 @ 1.95

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 144.493 евра. За победа на Вулвс уплатени се 27.773 евра, за реми 24.428 евра, додека останатите 92.292 евра се уплатени за победа на Челзи.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*