Што се уплаќа денес? (07.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Информациите за уплатата многу често не водат до добивка, па веруваме дека и денешниот ден ќе биде еден од многуте успешни.

За вас овој пат издвоивме натпревар од англискиот Чемпионшип кој е закажан за во 16:00, а ќе се сретнат екипите на Вотфорд и Хадерсфилд.

Вотфорд е на 11-то место со вкупно 55 бода и учинок од 14 победи, 13 реми и 12 порази, додека гостинскиот тим е на 22-та позиција со вкупно 39 бода кои ги имаат освоено преку 10 победи, 9 реми и 20 порази.

Вотфорд – Хадерсфилд – 1 @ 1.65

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 111.233 евра. За победа на Вотфорд уплатени се 78.339 евра, за реми 10.328 евра, додека останатите 22.566 евра се уплатени за победа на Хадерсфилд.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*