Што се уплаќа денес? (06.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Благодарение на уплатата и вчера запишавме добивка во оваа категорија, па се надеваме дека победничката серија ќе ја продолжеме и денес.

Денес во рамките на германската Регионална лига ќе се сретнат екиптие на Рехден и Лохне.

Овде и двете екпи се дел од црвената зона, поточно од зоната која води во плеј аут, а предност за домаќините е тоа што имаат изиграно и два натпревари помалку за разлика од своите ривали.

Рехден овој натпревар го дочекува со 32 бода кои ги има освоено преку 8 победи, 8 реми и 10 порази, додека Лохне има 31 бода и учинок од 9 победи, 4 реми и 14 порази.

Рехден – Лохне – 1 @ 1.81

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 72.219 евра. За победа на Рехден уплатени се 64.445 евра, за реми 3.774 евра, додека останатите 4.000 евра се уплатени за победа на Лохне.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*