Што се уплаќа денес? (05.04.2023)

Што се уплаќа денес
Што се уплаќа денес

Вчера за жал уплатата не ни беше точен показател, но затоа сме денес тука да ја поправиме грешката да ви претставиме добитен натпревар.

Во рамките на Премиер лигата ќе се сретнат екипите на Манчестер Јунајтед и Брајтон.

Манчестер Јунајтед овој натпревар го дочекува со прилично добро расположение бидејќи во последните пет натпревари запиша само еден пораз и тоа во последното коло против Њукасл.

Брентфорд од друга страна во истиот временски период имаат две победи, две реми и еден пораз.

Манчестер Јунајтед – Брентфорд – 1 @ 1.62

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 84.443 евра. За победа на Манчестер Јунајтед уплатени се 67.772 евра, за реми 10.093 евра, додека останатите 6.578 евра се уплатени за победа на Брентфорд.

*Одлична можност за нов почеток*

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Вредностите се засноваат врз информации од Bet365 и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*