Специјал тикет за натпреварот Ерзурум – Алтај

Денес од 16:00 во рамките на турската втора лига ќе се сретнат екипите на Ерзурум и Алтај.

И двете екипи се наоѓаат на втората половина на табелата, а имаат и ист број бодови, па ги заземаат 13-то и 14-то место. Предност е тоа што домаќините имаат еден натпревар помалку изиграно, па со евентуална победа на тој дуел би се издвоиле.

Ние за овој натпревар решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*