Натпревар со традиција (19.03.2023)

Традиција во меѓусебни натпревари tradicija
Традиција во меѓусебни натпревари

Денес од 14:00 во рамките на шпнската Ла Лига се сретнуваат екипите на Бетис и Мајорка.

Бетис е на 5-то место со вкупно 42 бода и учинок од 12 победи, 6 реми и 7 порази.

Мајорка е на 10-то место со вкупно 32 бода кои ги имаат освоено преку 9 победи, 5 реми и 11 порази.

Овие две екипи во последните шест меѓусебни дуели играат отворено и ефикасно, поточно на сите тие дуели двете екипи успеваат да постигнат погодок, па веруваме дека и денес ќе наплатиме супер квота.

Наш предлог

ГГ @ 2.25 во 22Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*