Специјал тикет за натпреварот Наполи – Ајнтрахт Франкфурт

Вечер ќе ги дознаеме официјално последните две екипи кои ќе „патуваат“ во ¼ финалето од Лигат на шампиони.

Во едниот дуел „силата“ ќе ја мерат екипите на Реал Мадрид и Ливерпул, додека во другиот Наполи ќе се сретнат со Ајнтрахт Франкфурт.

Наполи во првиот натпревар победи со 2-0, па тоа не е предност која смее да се потцени, а сега предност им е и домашниот терен.

За овој натпревар, ние спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 7, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 10.5 шутови во рамките на голот
  • Повеќе од 3.5 картони на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*