Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Манчестер Јунајтед – Бетис

Денес на „менито“ за обложување ги имаме натпреварите од Лига Европа и конференциската лига.

Еден од поинтересните дуели е натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед и Бетис кој е закажан за вечер во 21:00 часот.

Манчестер влегува како фаворит на овој дуел, но Бетис веруваме дека нема лесно да се предаде.

За овој натпревар, најдобрата онлајн обложувалница, Bet365 ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 4-0 точен резултат коефициент зголемен од 17 на 19
  • Рашфорд да постигне прв погодок коефициент 4.33 зголемен на 4.50

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*