Специјал тикет за натпреварот Јувентус – Торино

Денес од 20:45 ќе имаме можност да го погледнеме градското дерби во италијанската Серија А каде што ќе се сретнат екипите на Јувентус и Торино.

Јувентус врза три последователни победи, но тоа не им значи многу бидејќи со одземањето на 15-те бода се оддалечија од позициите кои водат во Европа. Торино од друга страна играат солидно и тие и се наоѓаат веднаш под Јувентус, поточно се на сигурно.

Мотивот на овој натпревар е голем, па очекуваме интересен и незивесен натпревар. Ние одлучивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 11, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 9.5 корнери на натпреварот
  • ГГ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*