Тикет на денот (недела, 19.02.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Неделата е одличен ден за да се изигра тикет во обложувалница, а особено е убаво кога имаме ваква фантстична понуда. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Брест – Монако – 2&2+ @ 2.18 во Mozzart

Како што стојат засега работите, тимот на Брест многу лесно може да се најде во зоната за елиминација. Тие имаат минимална предност во однос на црвената зона, а ако продолжат со катстрофалните резултати многу лесно можат да го загрозат својот опстанок. Монако од друга страна во овој натпревар влегува со многу добро расположение во овој натпревар откако успеа да го победи ПСЖ со резултат 3-1. Веруваме овде дека гостите ќе продолжат со добрите игри и дека ќе запишат уште една победа. Наш предлог за овој дуел е 2&2+ со одлична квота во вредност од 2.18 во Mozzart.

Рајо Валекано – Севиља – ГГ @ 2.05 во Bet365

Рајо Валекано може да кажеме дека е најпријатното изненадување во досегашниот тик на шпанската Ла Лига. Тие се наоѓаат на горнтие позиции со реални шанси за пласман во Европа, а доколку се оствари тоа, за овој тим би значело огромен успех. Севиља е најголемото разочарување иако во последно време започнаа со подобри игри и се тргнаа подалеку од зоната за елиминација. Тие врзаа три победи на последните четири дуели, но сепак се далеку од посакуваните позиции. Како и да е, овде двете екипи очекуваме да одат на победа, па предлагаме да изиграте ГГ со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.47

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*