Тикет на денот (недела, 12.02.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Денешниот ден е одличен во однос на понудата. Се надеваме дека правилно ќе ја искористиме и ќе ви претставиме добитен тикет за денес. Ова е нашиот предлог.

Лил – Страбузрг – 1/1 @ 2.25 во Mozzart

Лил некако попушти оваа сезона, но сепак се уште има големи шанси за да стигне до позициите кои водат во Европа, а тоа е главен приоритет за овој тим. Во последниот натпревар забележаа победа против Рен и успеаа на гостински терен да постигнат дури три погодоци. Стразбург од друга страна е се уште дел од црвената зона, а според сите параметри, на овој тим ќе им претстои голема борба за опстанок. Ова е дуел на две екипи различни по квалитет, а ние искрено очекуваме домаќините да доминираат. Типуваме 1/1 со квота 2.25 во Mozzart.

Јувентус – Фиорентина – ГГ @ 1.91 во Bet365

И покрај тоа што во Јувентус завладеа криза, тие во минатото коло зедоа нови три бода против Салерниатана и со тоа докажаа дека се уште не се откажани од оваа сезона. Нив им беа одземени 15 бода поради одлука на италијанскиот фудбалски сојуз, па сега Јувентус ги намали своите амбиции во однос на европските натпреварувања. Фиорентина влезе во лоша серија и на последните четири дуели немаат победа, поточно во тој временски период зедоа само еден бод. Како и да е, овде решивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Типуваме ГГ со квота 1.91 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.30

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*