Специјал тикет за натпреварот Реал Мадрид – Валенсија

Денес се игра уште еден заостанат натпревар од Ла Лига. Станува збор за дуелот помеѓу Реал Мадрид и Валенсија кој остана неизигран поради обврски во купот на Реал Мадрид.

Кралевите имаа солиден почеток и едно време беа на врвот на табелата, додека Валенсија и оваа сезона не може да се надева на добри резултати.

Сепак мора да признаеме дека мотивот на овој натпревар е голем на двете страни, па очекуваме интересен дуел.

Ние се потрудивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 8, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • ГГ

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*