Специјал тикет за натпреварот Интер – Аталанта

Денес од 21:00 во рамките на ¼ финалето од италијанскиот Куп ќе се сретнат екипите на Интер и Аталанта.

Овие два тима играат солидно во сите натпреварувања и може да кажеме дека досега имаат забележано доста успешни резултати.

Интер е во одлична форма и на последните пет дуели има само еден пораз и тоа од Емполи, додека Аталанта има само едно реми, а останатите дуели им се запишани како триумф.

За овој дуел ние ви претставуваме специјал тикет, поточно тикет со повеќе типови кој е изигран во Bet365.

Вкупниот коефициент е 6.00, а нашиот избор е:

  • Лаутаро Мартинез да постигне погодок
  • 1
  • Повеќе од 2.5 погодоци на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*