Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Манчестер Јунајтед – Бормут

Пред нас е новото коло во англиската Премиер лига, а ви можеби и забележавте дека на Островот се игра со забрзано темпо.

Вечрашниот дел завршува со натпреварот помеѓу Манчестер Јунајтед – Бормут кој е закажан за во 21:00 часот.

Домаќините после паузата играат одлично и запишаа две победи во две кола, додека гостите пак два пати беа поразени.

Најдобрата онлајн обложувалница,  Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови за овој натпревар и тоа:

  • 2-0 точен резултат квота 7.50 зголемена на 8.50
  • Рашфорд да постигне 2+ погодоци коефициент зголемен од 8 на 9

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*