Тикет на денот (понеделник, 02.01.2023)

Тикет на денот
Тикет на денот

Понудата во вториот ден од 2023 година може да се каже дека е одлична и разноврсна. На терен ќе истрчаат многу екипи, а ние се потрудивме да ви претставиме супер дабл за кој сметаме дека има големи шанси за пролаз. Ова е нашиот предлог тикет.

Брентфорд – Ливерпул – ГГ3+ @ 1.95 во Mozzart

И Брентфрод и Ливерпул можат да бидат презадоволни со резултатите од две кола кои се изиграа во текот на празниците после продолжението на сезоната. Брентфорд нема максимален учинок, но лесно можеа да го остварат тоа. Испуштија два гола разлика против Тотенхем, па мораше да се задоволат со бод. Брентфорд ретко губи и поразени се само четири пати, но имаат дури осум реми. Ливерпул од друга страна лесно победи на Вила парк против Астон Вила, но затоа многу повеќе проблеми имаше со Лестер на својот Енфилд. Овде ние очекуваме ефикасен дуел и типуваме ГГ3+ со квота 1.95 во Mozzart.

Лил – Ремс – 1&0-3 @ 2.45 во Bet365

Лил во првиот натпревар после повратокот на првенството славеа на гостувањето кај Клермон. Запишаа резултат од 2-0 и тоа им беше втор послеодвателен натпревар без примен гол. Треба да се каже дека Лил изигра неколку пријателски натпревари во текот на паузата и оствари одлични резултати, што покажува дека сериозно започнаа во вториот дел на сезоната. Ремс е екипа која по традиција игра доста цврсто и во гости имаат само една победа. На овој натпревар, Лил се издвојува како фаворит, па очекуваме победа за нив, а притоа сметаме дека ќе има и мал број погодоци на овој натпревар. Типуваме 1&0-3 гола со квота 2.45 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.77

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*