Специјал тикет за натпреварот Оксер – Монако

После паузата за Мундијалот, денес ни се враќаат и натпреварите од француската лига 1. Ќе се игра комплетно коло каде што ќе имаме многу интересни натпревари.

Еден од понудените дуели е мечот помеѓу Оксер и Монако.

Оксер е дел од црвената зона и нема некои импресивни резултати, додека Монако игра доста променливо, но сепак успева да се задржи на горните позиции.

Ние за овој натпревар ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 12, a нашиот избор е:

  • 2/2
  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*