Зголемени коефициенти за натпреварот Челзи – Бормут

Во рамките на „Boxing Day“ се изигра цело коло во Англија, а преостанаа уште два натпревари за денес од кои едниот е помеѓу Челзи и Бормут.

Челзи е во многу лоша форма, па може да кажеме дека паузата им беше добредојдена, додека и Бормут не се ништо подобри освен што имаат победа во последниот натпревар.

Најдобрата онлајн обложувалница Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • 3-1 точен резултат коефициент зголемен од 13 на 17
  • Мејсон Маунт да постигне прв погодок коефициент 6.00 зголемен на 7

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*