Тикет на денот (недела, 18.12.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Уште овој викенд ќе бидеме со послаба понуда, па потоа полека ќе се враќаат првенствените натпревари, а со тоа ќе имаме и поголем избор. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Џенова – Фросиноне – ГГ @ 1.99 во Mozzart

Овде имаме дуел на две екипи кои имаат големи амбиции за оваа сезона. И двете се дел од Серија Б, но амбициите им се исти и сакаат преселба во елитата. Џенова не е во кој знае каква форма и ан последните пет натпревари запиша само една победа. Фросиноне имаше одличен почеток и благодарение на сите тие резултати во моментов се наоѓаат на лидерското место со солидна предност зад второпласираниот тим на Реџина. Двете екипи како што кажавме имаат големи амбиции, па очекуваме и голема борба. Наш предлог е ГГ со квота 1.99 во Mozzart.

Леванте – Еибар – ГГ @ 2.05 во Bet365

Екипата на Леванте нема пораз на последните пет дуели, поточно во тој временски период запишаа три реми и две победи, па се наоѓаат на горниот дел на табелата во шпанската втора лига. Еибар од друга страна врза три од три, поточно три пати славеше во последните три кола и на овој натпревар влегуваат со одлично расположение. Веруваме дека ни претстои голема борба на овој натпревар, па ве советуваме да изиграте ГГ со квота 2.05 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.08

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*