Специјални облози во 22Bet за натпреварот Франција – Мароко

Денес се игра вториот ½ финален натпревар, па после завршетокот на овој дуел ќе ги имаме селекциите за финале.

Една од подобрите онлајн обложувалници, 22Bet, нуди фантастична можност за сите кои сакаат да се обложуваат на малку поинтересни типови.

Само да напоменеме дека доколку се уште немате сметка во 22Bet, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете бонус за добредојде во вредност од 100% до 7500 денари.

За овој натпревар, кладилницата 22Bet нуди многу специјални типови, од кои дел ќе ви ги претставиме во продолжение на овој текст, а комплетната понуда можете да ја погледнете ТУКА.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*