Специјални облози во 22Bet за натпреварот Англија – Франција

Денес на програмата ги имаме последните два четвртфинални натпревари од Мундијалот во Катар.

Во првиот термин од 16:00 ќе се сретнат Мароко и Португалија, а последниот ¼ финален дуел е помеѓу Англија и Франција и е закажан во 20:00 часот.

Англичаните мора да признаеме дека ги видовме во добро издание на овој турнир, а во 1/8 финалето успеаа да ја елиминираат селекцијата на Сенегал. Исто толку добри зборови може да кажеме и за Французите кои беше задоволство да ги гледаме досега.

На овој натпревар очекуваме многу неизвеснот бидејќи и двете селекции се со големи амбиции и очекувања.

Една од подобрите онлајн обложувалници, 22Bet, ни претстави многу специјални облози и тоа само за овој натпревар.

Дел од специјалите ќе ви ги претставиме во текстот подолу, а комплетната понуда за овој натпревар можете да ја погледнете ТУКА!

Доколку се уште немате сметка во 22Bet, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете бонус за добредојде во вредност од 100% до 7500 денари.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*