Вртоглави 7500 денари бонус во 22Bet

Скоро секоја онлајн обложувалница има свои бонус понуди за новите корисници, но дефинитивно како една од подобрите ја издвојуваме моменталнта понуда на 22Bet.

Оваа кладилница нуди 100% бонус на своите корисници и тоа до 7500 денари, а постапката за добивање е многу едноставна.

Се што треба да направите е:

 1. Регистрирајте се во 22Bet ТУКА
 2. Направете депозит од најмалку 65 MKД
 3. Пополнете ги сите полиња во категоријата „Моја сметка“
 4. Уживајте во бонусот

Услови и правила за користење

 • Бонусот е наменет само за нови корисници кои ќе направат депозит за прв пат
 • Бонусот е во вредност од 100% на вашата прва уплата најмногу до 7500 денари
 • Секој играч има право само на еден бонус
 • Минималниот квалификуван депозит е 65 МКД
 • Бонусот не важи за депозит направен со криптовалути
 • Важноста на бонусот е 7 дена
 • Целосните услови и правила може да ги прочитате ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*