Специјални облози во 22Bet за дуелот Камерун – Бразил

Вечер од 20:00 се играат двата последни натпревари од рамките на групната фаза на овој Мундијал во Катар.

Во едниот дуел силата ќе ја мерат Швајцарија и Србија, додека во другиот натпревар ќе се сретнат селекциите на Камерун и Бразил.

Камерун досега од два изиграни дуели успеа да земе само еден бод и тоа во претходното коло против Србија, додека во првиот натпревар беа поразени од Швајцарија со минимален резултат од 1-0. Бразилците од друга страна се со 100% позитивен учинок, односно од два изиграни натпревари запишаа две победи и веќе обезбедија пласман во нокаут фазата.

Една од подобрите онлајн обложувалници, 22Bet, за овој натпревар ни спреми голем број специјални облози со квоти кои воопшто не смееме да ги потцениме.

Дел од специјалите ќе ви ги претставиме во текстот подолу, а комплетната понуда за овој натпревар можете да ја погледнете ТУКА!

Доколку се уште немате сметка во 22Bet, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете бонус за добредојде во вредност од 100% до 7500 денари.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*