Малери и махери на колото

Малери и Махери
Малери и Махери

Воглавно овој пат во изданието на малери и махери имаме тикети со натпреварите од Мундијалот.

Малер 1

Катастрофа. Овој храбар играч не успеа за само еден гол да си добие вртоглава цифра од скоро 100.000 денари. Нема што многу да се каже. Повеќе среќа нареден пат!

Малер 2

Мешан тикет со НБА и фудбал. За жал дуелот помеѓу Хјустон и Атланта е виновник што овој тикет не е добитен. Се надеваме дека за брзо ќе ти се насмее среќата мајсторе!

Махер 1

Супер комбинација на натпреварите од СП со комбо типови. Овој играч успеа да ги погоди сите четири и за уплата од 1000 денари си доби скоро 5000 денари. За убаво да се трошат!

Махер 2

Овде уплатата и добивката не се толку „махерски“, но типот дефинитивно е. Типувано е 7+ погодоци на натпреварот помеѓу Шпанија и Костарика и за среќа тој натпревар заврши 7-0. За убаво да се трошат!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*