Специјал тикет за натпреварот Јапонија – Костарика

Без престан се игра во Катар. Сведоци сме на еден Мундијал преполн со изненадувања, но тоа е фудбалот.

Денес прв натпревар од програмата е дуелот помеѓу Јапонија и Костарика. Јапонците направија големо изненадување и успеаа да ја неутрализираат предноста од Германија и да ги земат трите бода од тој натпревар, додека Костарика прими „7 парчиња“ од Црвената Фурија.

За овој натпревар ние решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 11, а нашиот избор е:

  • X прво полувреме
  • Повеќе од 2.5 погодоци
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*