Зголемени квоти во Bet365 за натпреварот Катар – Еквадор

Дојде и тој ден. Денес започнува светското првенство во Катар каде што ќе се натпреваруваат 32 селекции.

За денес во рамките на Мундијалот го имаме само премиерниот натпревар кој ќе се игра помеѓу домаќините Катар и селекцијата на Еквадор.

Ова ќе биде дефинитивно интересен натпревар и доста непредвидлив, па веруваме дека многу кладилничари различно ќе го типуваат.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти на два типови и тоа:

  • 1/1 коефициент зголемен од 5.50 на 6.50
  • Точен резултат 1-2 квота 11 зголемена на 13

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*