Тикет на денот (недела, 13.11.2022)

Тикет на денот
Тикет на денот

Последна недела пред Мундијалот во Катар. Се надеваме дека ќе ја искористиме правилно фантастичната понуда која ја имаме денес. Ова е нашиот предлог тикет за денес.

Монако – Марсеј – ГГ3+ @ 1.85 во Mozzart

Овде имаме дуел на две екипи кои се изедначени по квалитет во оваа сезона. Домаќинтие досега имаат освоено 27 бода, а ист број бодови и ист учинок имаат и гостите, па тоа е доволен доказ за нивната еднаквост. Монако во овој натпревар влегува со добро расположение откако запиша две последователни победи, додека Марсеј исто така со победа во минатото коло ја прекина лошата серија резултати која траеше некое време. Ние овде одлучивме да го избегнеме конечниот исход и да ви дадеме предлог на голови. Ние типуваме ГГ3+ со квота 1.85 во Mozzart.

Нордсјеланд – Алборг – 1/1 @ 2.62 во Bet365

Лошите игри и лошата форма на Копенхаген и Митиланд, најмногу ги искористи тимот на Нордсјеланд кој во моментов е на лидерското место на табелата и има големи амбиции за титула. Овој тим во последните пет натпревари нема пораз, поточно во тој временски период запишаа три реми и два порази. Алборг од друга страна е на вториот дел на табелата и има солиден заостаток зад екипите кои ќе играат во плеј оф. Како и да е, домаќините на овој натпревар се фаворити, па очекуваме да ја оправдаат таа улога. Наш предлог е 1/1 со квота 2.62 во Bet365.

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.85

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*