Специјал тикет за натпреварот Милан – Салзбург

Денес е вториот, поточно последниот дел од групната фаза на ЛШ за оваа сезона. Нокаут фазата продолжува на пролет, а уште малку работи не се решени, па вечер ќе биде се јасно.

Еден од поинтересните дуели ќе биде натпреварот помеѓу Милан и Салзбург каде што победникот на овој натпревар ќе има можност за европска пролет во ЛШ.

Милан е во блага предност поради позиционирањето на табелата, а вечер и поради домашниот терен Росонерите се поблиску до победа.

Токму за овој натпревар, ние ви спремивме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 10, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*